Nasze kursy

Kursy ogólne

Skierowane do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich oraz do dorosłych, którzy pragną nauczyć się sprawnie posługiwać wszystkimi czterema umiejętnościami językowymi: rozumieć, mówić, czytać i pisać. Szczególny nacisk kładziemy na skuteczną komunikację w różnych sytuacjach życiowych.
Kursy ogólne przeznaczone są również dla osób, które w przyszłości planują zdobywać międzynarodowe certyfikaty znajomości języków obcych.
Kursy zwykle trwają od października do czerwca i obejmują 126 godzin nauczania. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne (90 min).
Każdy semestr kończy się egzaminem ustnym i pisemnym, a uczestnicy, którzy uzyskają średnią ocenę powyżej 60%, otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Kursy dla dzieci

W trakcie zajęć dzieci uczą się nowych słówek i wyrażeń poprzez udział w grach i zabawach językowych, śpiewają piosenki, a z czasem także uczą się czytać i pisać w języku obcym, śledząc przygody zabawnych postaci występujących w podręczniku.
Po zakończeniu kursu mogą kontynuować naukę na wyższym poziomie zaawansowania.
Zajęcia w grupach 5- i 6-latków odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 min, a dzieci w wieku 7–12 lat mają zajęcia w oddzielnych grupach raz w tygodniu po 60 min.

Kursy przygotowawcze do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych

Kursy te pozwalają dobrze przygotować się do wykonania zadań egzaminacyjnych. Uczestnicy obu typów kursów zdają egzaminy wewnętrzne, identyczne pod względem treści i formy do egzaminów właściwych.
Przeprowadzane są one na zakończenie pierwszego i drugiego semestru. Wszyscy, którzy na egzaminie wewnętrznym w sesji zimowej osiągną wymagane minimum, zyskują gwarancję sukcesu na wybranym egzaminie.
Kursy maturalne obejmują 100 godz. zajęć, które odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (90 min). Plan i zakres zajęć dostosowany jest do potrzeb grupy określonych w wyniku testów diagnostycznych oraz wywiadów.

Konsultacje językowe dla szczególnie uzdolnionych uczniów

Realizowane w porozumieniu z nauczycielem w szkole państwowej, który wyraża zgodę, aby uczeń pracował na lekcjach szkolnych na materiałach zadanych przez szkołę językową i tylko odrabiał prace domowe i zaliczał testy razem z resztą klasy.

angielski dla przedsiębiorców

Kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge

Prowadzimy kursy przygotowawcze do egzaminów językowych organizowanych przez Uniwersytet w Cambridge: FCE, CAE i CPE; sam egzamin można zdawać w większych ośrodkach akademickich. Certyfikaty wydawane przez Uniwersytet w Cambridge są globalnie honorowanym potwierdzeniem kompetencji językowych.
Kurs trwa 126 godz.

Kursy intensywne dla wyjeżdżających

Skierowane do osób, które nigdy nie uczyły się języka angielskiego, a zamierzają wkrótce podjąć pracę w Wielkiej Brytanii, Irlandii lub w innym kraju. To także oferta dla osób, których najbliżsi zamieszkują za granicą.

Business English dla przedsiębiorców i kadry kierowniczej

Prowadzone indywidualnie (w systemie 1+1) lub w niewielkich grupach, tak aby zapewnić uczestnikom jak najbardziej komfortowe warunki do nauki, szybkie postępy i całkowitą dyskrecję. Zajęcia odbywają się zwykle w siedzibie klienta i w terminie, który najbardziej mu odpowiada. Czas trwania każdego kursu oraz jego zawartość merytoryczna dostosowane są do potrzeb i wymagań zleceniodawcy.

kurs cambridge

Konwersacje w systemie one-to-one

Precyzyjnie zaprojektowane według potrzeb zleceniodawcy. Zajęcia z kadrą menedżerską w systemie 1+1 lub w grupach 2-3-osobowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić kurs językowy z praktycznie każdej branży obecnej na naszym terenie.

Organizacja

Kursy popołudniowe prowadzimy w siedzibie szkoły, kursy dla firm w godzinach porannych, również w siedzibie klienta.
Nasze ceny są średnio o 25 proc. niższe niż w innych szkołach językowych w okolicy. Są też średnio czterokrotnie tańsze niż korepetycje u lektora o porównywalnych kwalifikacjach i z porówywalnym doświadczeniem – a więc za tę samą sumę dostajesz cztery razy więcej zajęć, co w przypadku nauki języka jest bardzo istotne.
Cena zawiera podręczniki i inne niezbędne materiały.
Wystawiamy faktury VAT.
Uwaga! Nasi klienci mogą opłacać kursy w ratach oraz korzystać z atrakcyjnych rabatów dla kolejnego członka rodziny i za kontynuację nauki.