Biuro tłumaczeń

Tłumaczenia

mgr Arkadiusz S. Petka – absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (1995) oraz Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu (1998), niezależny tłumacz języka angielskiego, tłumacz przysięgły języka angielskiego, obecnie wpisany na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP … .

Doświadczenie

Posiada bogate doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o bardzo różnorodnej tematyce z języka angielskiego oraz na język angielski.
Od roku 1996, sporządza tłumaczenia dla firm, instytucji oraz zleceniodawców indywidualnych.
Od roku 1998, stale współpracuje z renomowanym biurem tłumaczeń w Olsztynie, na którego zlecenie wykonał już kilka tysiecy stron tłumaczeń o bardzo szerokim zakresie tematycznym.
W latach 2000-2006 współpracował z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olsztynie w zakresie tłumaczenia korespondencji oraz m.in. kontraktów z artystami i agencjami artystycznymi w związku z organizacją Międzynarodowego Festiwalu Olsztyńskie Noce Bluesowe i innych imprez kulturalnych.
W latach 2001-2018 stale współpracował z firmą DannTrans LKW w Nowym Mieście Lubawskim w zakresie kompleksowej obsługi dotyczącej kontaktów zagranicznych, w tym komunikacji z kluczowymi klientami drogą telefoniczną, elektroniczną i korespondencyjną, tłumaczenia w trakcie spotkań z partnerami zarówno w kraju jak i za granicą, prowadzenia negocjacji handlowych w imieniu firmy, tłumaczenia dokumentacji, ofert i kontraktów, a ponadto przeprowadzania szkoleń językowych dla pracowników firmy.
Od roku 2002, tłumacz przysięgły języka angielskiego.

szkoła angielskiego

Dokumenty do tłumaczenia można zostawiać i odbierać w:

  1. Biurze Szkoły Językowej, ul. Rynek 11.
  2. Dokumenty można również przesyłać pocztą elektroniczną na adres: angol@angol.com.pl

W każdym przypadku, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia terminu odbioru tłumaczenia.
Wystawiamy faktury VAT. Przy składaniu zlecenia prosimy o podawanie danych zleceniodawcy (nazwisko i adres; w przypadku firm: pełna nazwa, adres i NIP) oraz numeru kontaktowego.